Anglų kalbos kursai suaugusiems

Svajojate išmokti anglų kalbą? O gal jau mokėtės ir norite patobulinti savo žinias? Norime Jums padėti! Inovatyvių metodų bei įkvepiančios ir skatinančios mokytis aplinkos pagalba laviname visus kalbos įgūdžius: kalbėjimą, klausymą, skaitymą ir rašymą. 


Rusų kalbos kursai

Rusų kalba toliau populiarėja – dažnas darbo skelbimas nurodo rusų kalbos mokėjimą tarp būtinų reikalavimą. Todėl siūlome nieko nelaukti ir jau dabar prisijungti prie mūsų rusų kalbos kursų, kurių metų inovatyvių metodų pagalba išmoksite kalbėti, rašyti, skaityti ir suprasti.


Individualios kalbos pamokos 

Individualūs kursai yra puikus pasirinkimas norintiems mokytis pagal lankstų grafiką ir gauti individualią programą, paruošta atsižvelgiant į mokinio žinias ir nurimus rezultatus. Toks mokymosi metodas yra ypatingai efektyvus, kadangi 100% pamokos laiko ir mokytojo dėmesio  yra skirta tik jums.Nuotolinis mokymas

Šiuo metu mokymasis tapo tokiu patogiu ir saugiu, kad prie pamokos prisijungti galėsite iš bet kurios vietos. Nereikės gaišti laiko važiavimui, o pamatę mokymų rezultatą patikėsite, kad šis metodas yra ne tik patogus bet ir efektyvus. 

Paslaugos verslui 

Organizuojame mokymus skirtingo dydžio bendrovėms, atvažiuosime pas Jus arba lauksime mūsų būstinėje. Padėsime darbuotojams išmokti kalbą bei išmokysime ją pritaikyti darbe. 


Vaikų stovyklos

Anglų kalbos stovykla "Be a Leader" - tai puiki galimybė vaikams ne tik smagiai praleisti laisvas atostogų dienas, susirasti naujų draugų ir patirti nepamirštamų įspūdžių, bet ir mokytis, tobulinti savo anglų kalbos žinias, ir tuo pačiu įgyti lyderiavimo įgūdžių.


Pasiruošimas IELTS egzaminui

IELTS yra populiarus tarptautinis egzaminas, kurį dažniausiai renkasi ketinantys dirbti arba studijuoti užsienyje. Kursų metu įvaldysite egzamino techniką, įgysite reikalingų įgūdžių bei patobulinsite savo anglų kalbos žinias. Mes padėsime pasiekti norimų rezultatų greičiau ir efektyviau.

Anglų kalba moksleiviams

 Turite mokymosi spragų? O gal norite tobulai įvaldyti anglų kalbą? Žinome, kad mokymosi procesas gali būti nuobodus, tačiau tik ne mūsų mokykloje. Inovatyvūs metodai ir įkvepianti bei skatinanti mokytis aplinka padės nesunkiai pasiekti norimų rezultatų.