atsiliepimas - geriausias mūsų darbo įvertinimas 

Andžejus UAB "Solitek"

Teko gilinti anglų kalbos žinias. Puikūs kursai, profesionalūs lektoriai. Smagi atmosfera. 100 balų


Jelena UAB "VIP finansai"

Ačiū už malonų ir efektyvų bendradarbiavimą. Kursai mūsų įmonei buvo iš tiesų labai naudingi. Gavome ne tik kokybiškas anglų kalbos žinias bet tuo pačiu pasisėmėm pozityvios energijos bei motyvacijos tobulėti.

Loreta Jankauskaitė

Profesionalūs, kokybiški, kūrybingi ir be abejonės norimo rezultato padėsiantys pasiekti kalbų kursai - rekomenduoju!

Asta

Ačiū Jums už pamokas, labai džiaugiuosi matydama, kad Justas laukia pamokų ir sakosi, kad jaučiasi drąsesnis kalbėdamas.

Agata Andruskevic 

Ana has excellent teaching skills and posses ability to explain the subject in very constructive and understandable way. I'm really pleased I had a chance to learn English with Ana! After several lessons my knowledge and skills had increased tremendously and I got great results for my IELTS exam. I definitely recommend Ana as a teacher!

Liudmila

Laba diena, buvome jūsų stovykloje 2020 m.  Aleksui patiko nori dar dalyvauti :)

"Žilinskis ir CO", UAB

Turbūt didžiausias įvertinimas - rekomendacijos kreiptis ir noras, kad ir kiti jus pasirinktų. Mes, kaip įmonė "Žilinskis ir CO, UAB", jus pasirinkome vadovaudamiesi rekomendacijomis, pasianalizavę, ką gausim, ir ką duosim. To pasekoje, toliau norime nešti gerą žinią kitiems ir rekomenduoti Lingus - kaip efektyviausią ir tikrai šiuolaikišką ir perspektyvią ugdymosi įstaigą. Ačiū Jums, ANA. Mūsų grupės šilčiausi linkėjimai.

 

Dovilė ES-PRO

Ačiū už jūsų pamokas. Buvo tikrai įdomu ir naudinga.

Krepšelis

Krepšelis tuščias.